אודות touch

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

אז מה הסיפור שלנו בעצם?

הכל התחיל לפני כשלושה עשורים, אי שם ב-1995, בתקופה שבה אודי דגן הקים את סוכנות הביטוח שלו (אודי דגן סוכנות לביטוח (2000 בע"מ).

לאורך השנים שירת דגן עשרות אלפי לקוחות מרוצים שזכו לליווי אישי ומקצועי החל משלב ההתלבטות הראשונית, דרך שלב הרכישה ועד לשלב קבלת הפיצויים המקסימליים בקרות מקרה הביטוח.

ב-2019, נחשף לראשונה המותג "touch – ביטוח דיגיטלי בטאץ' אישי".

touch היא למעשה הזרוע הדיגיטלית של הסוכנות הוותיקה, המהווה חידוש מהפכני בעולם הביטוח: באמצעות הפלטפורמה המתקדמת, ניתן לרכוש כיום פוליסות ביטוח בהתאמה אישית באופן דיגיטלי לחלוטין.

איך זה עובד?

פשוט מאוד – מגדירים את סוג הביטוח הרצוי, ממלאים שאלון אפיון, מקבלים את ההצעות המשתלמות ביותר, בוחרים, משלמים ובזה נגמר הסיפור. מדובר ללא ספק בדרך המהירה והיעילה ביותר לרכוש פוליסת ביטוח אטרקטיבית בהתאמה אישית.

ניסיון של 25 שנה לא הולך ברגל

מאחורי הפלטפורמה החדישה של touch, עומדים מומחי ביטוח מהשורה הראשונה ובראשם אודי דגן כמובן. הודות לניסיון העצום ולוותק הרב של אנשי המקצוע הפועלים ב-touch, באפשרותנו לספק ללקוחותינו את ההצעות המשתלמות ביותר ובתנאים הנוחים ביותר.

בניגוד לחברות הביטוח, שישמחו להציע לכם מבחר מצומצם של פוליסות בלבד, ב-touch תקבלו מגוון הצעות משלל חברות במקביל. חשוב להבין כי גם לפוליסות דומות לכאורה, עשויים להיות תנאים שונים לחלוטין, שכן לחברות הביטוח יש חופש רב בקביעת תנאי הפוליסה. רק כאשר מקבלים מגוון הצעות ממספר חברות שונות ורק כשבוחנים באופן יסודי את האותיות הקטנות ביותר בכל פוליסה, ניתן לראות את התמונה השלמה ולבצע בחירה מושכלת ונבונה.

אילו פוליסות ניתן לרכוש באמצעות touch?

באמצעות touch תוכלו לרכוש מגוון רחב של פוליסות, החל מביטוחים אלמנטריים כמו ביטוח רכב, דירה ונסיעות לחו"ל וכלה בפוליסות מיוחדות כמו ביטוח ימי, ביטוח קבלנים, ביטוח קורקינטים חשמליים וביטוח חיות מחמד.

מתי שלא יהיה, לכל צרה שלא תבוא

באמצעות touch תוכלו לקבל הצעות מחיר, להתעניין בנוגע להרחבות לפוליסה קיימת ואפילו להגיש תביעות באופן עצמאי לחלוטין כאשר לאחר הגשת התביעה, מחלקת התביעות של טאץ' תפעל בצורה ישירה מול חברות הביטוח.

בכל שלב לאורך הדרך, המומחים של touch ישמחו ליצור איתכם קשר בהתאם לצורך ולסייע לכם גם באופן אישי: באפשרותנו לספק מענה מקצועי גם בנסיבות לא שגרתיות ולהתמודד בהצלחה גם עם מקרים מורכבים במיוחד.

מאז שנות ה-90 ועד היום, דבר אחד בלבד עומד לנגד עינינו: טובת הלקוח ושום דבר מעבר לכך!

מאחורינו ניסיון של 25 שנה ומעל 90 אלף מבוטחים – הגיע הזמן שתצטרפו להצלחה!

לפגוש את הצוות שלנו

אודי דגן

תפקיד: יושב ראש

אלון סנדיק

תפקיד: מנכ"ל

שלומית לוי

תפקיד: סמנכ"לית כספים ומשאבי אנוש

קרן כהן

תפקיד: סמנכ"לית מכירות

רונית טרי

תפקיד: סמנכ"לית תפעול

רלי ריכטר

תפקיד: סמנכ"לית דיגיטל

פיני גפני

תפקיד: מנהל מחלקת תביעות

דילוג לתוכן