פוליסות הרכב שיגנו עליכם לכל צרה שתבוא

חלילה נגרמה לכם תאונה, באשמתכם או שלא באשמתכם, ואתם מתמודדים עם נזק לרכוש ולגוף. פוליסת ביטוח צד ג', ביטוח מקיף, ושירותי גרירה יגנו עליכם ברגעים הקשים

כולנו מחויבים בביטוח חובה לכלי הרכב, אך קיימים מגוון סיכונים אשר ביטוח החובה לבדו איננו מספיק כדי להגן עליכם. רכישת פוליסות ביטוח רכב מקיפות, פוליסות צד ג' וכיסויים נוספים יסייעו לכם לשמור על השקט הנפשי לכל צרה שלא תבוא. מה פוליסות אלו כוללות? אלו עיקרי הדברים:

ביטוח צד ג'

כלי הרכב שלנו שמשרת אותנו נאמנה עלול במצבים שונים להפוך לכלי נשק של ממש, ובלי שהתכוונתם אתם עלולים לפגוע ברכוש של אחרים. ביטוח צד ג' מכסה כל נזק רכוש שנגרם על ידי כלי הרכב שלכם לצד שלישי. אם יש לכם ביטוח צד ג', חברת הביטוח תפצה את הניזוק על הנזק שאתם גרמתם. סכום הפיצוי נקבע לפי שיעור הנזק שנגרם לצד ג', ובכל מקרה לא יעלה על גבול האחריות שנקבעה בפוליסה. תעריפי ביטוח צד ג' נקבעים בהתאם לנתוני הנהגים בפוליסה. ביטוח צד ג' כולל השתתפות עצמית המחייבת את בעל הפוליסה במתן סכום קבוע מראש בעת גרימת נזק לצד ג', אך ישנה אפשרות לבטל את ההשתתפות העצמית בתמורה לתוספת תשלום. במקרה זה חברת הביטוח תכסה את מלוא הנזק שנגרם לצד ג' עד גבול האחריות שנקבע בפוליסה.

על ביטוח צד ג' תוכלו לשלם בכרטיס האשראי עד 4 תשלומים ללא ריבית או עד 10 תשלומים כולל דמי האשראי.

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף כבר כולל ביטוח צד ג' ומכסה אתכם גם כנגד מגוון של סיכונים אחרים כמו גניבה, שריפה ותאונה עצמית.  תעריף הביטוח נקבע לפי דגם כלי הרכב, גיל הנהגים והעבר הביטוחי. המיגונים הנדרשים נקבעים לפי דגם כלי הרכב ושוויו. בביטוח רכב ההשתתפות העצמית שנקבעת משתנה בהתאם לגיל הנהגים וכן משתנה בין חברות הביטוח. סכום הפיצוי נקבע ביחס לשיעור הנזק כפי שנקבע על ידי שמאי מורשה של חברת הביטוח.

את ביטוח המקיף תוכלו לשלם בתשלומים שווים בכרטיס האשראי ללא ריבית.

שירותי דרך וגרירה

שירותי דרך וגרירה בכלי רכב כולל שלושה רכיבים עיקריים:

  1. עזרה ראשונה וגרירה – ניידת שירות תגיע אליכם עד שעתיים מרגע הקריאה בכל מקום בארץ ו-24 שעות ביממה, למעט יום כיפור. הניידת תעניק שירותי עזרה ראשונה בתיקון ובמקרה בו היא לא תצליח לבצע תיקון היא תספק לכם גרירה לכל מוסך שתבחרו בו, בכל אזור בארץ.
  2. כלי רכב חלופי – בכיסוי זה אתם זכאים לכלי רכב חלופי לחודש ימים במקרה של גניבה או במקרה של תאונה שגרמה לאובדן גמור ('טוטאל-לוס').
  3. כיסוי שמשות – במקרה של שמשות שבורות כיסוי זה מעניק לכם שמשה חדשה.

כל אחד מהכיסויים הללו אינו כולל השתתפות עצמית ולא מוגבל למספר שימושים בשנה.

  בטאצ' נעניק לכם בכל תביעה ליווי משפטי צמוד ומקצועי חינם לכל אורך הדרך ולפי הצורך.

בכל נושא אנו עומדים לרשותכם גם באפליקציית הוואטסאפ במספר: 050-7855089

הערה: המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי של הפוליסה ו/או בכתבי השירות הנספחים לפוליסה.

דילוג לתוכן