ביטוח תאונות אישיות

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

ביטוח תאונות אישיות

מאות אלפי ישראלים נפגעים מדי שנה בתאונות וחווים על בשרם, שהחיים יכולים להשתנות לחלוטין ברגע אחד וזה יכול לקרות בכל מקום ובכל סיטואציה.

תאונות גם עשויות להוביל להוצאות כבדות ביותר, ולא אחת בני המשפחה צריכים להירתם כדי לטפל בבן המשפחה הפצוע. כדי להקדים תרופה למכה, חשוב לרכוש מבעוד מועד פוליסת ביטוח תאונות אישיות, שבמקרה הצורך תוכל לכסות  הוצאות אלו.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות כוללת כמה כיסויים, ביניהם : פיצוי בגין נכות (שברים וכוויות), נזק תאונתי ואף מוות.

בתחום התאונות האישיות, קיים מגוון אדיר של פוליסות המציעות תנאים ותקרות פיצוי שונות במצבים שונים, (למעט ספורט אתגרי ורכב דו גלגלי). כדי לא ללכת לאיבוד בים ההצעות, השאירו את הפרטים שלכם כאן והמומחים של Touch ישובו אליכם בהקדם עם הצעות משתלמות התפורות לצרכים שלכם  באופן אישי.

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1995. 60 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בשוק.

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר, מכל הפוליסות המוצעות על ידי 11 חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטחי משנה מכל העולם.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד.

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

25

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

דילוג לתוכן