ביטוח חיות מחמד

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

ביטוח חיות מחמד

פעם אחר פעם אנחנו נחשפים לסיפורים על בעלי חיות מחמד, שנאלצו לעמוד בתשלומים גבוהים בגין הידרדרות במצב הבריאותי של יקיריהם ההולכים על ארבע. במקרים העגומים ביותר, מדובר בטיפולים מצילי חיים, שעלותם עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים. במקרים מסוימים בשל העלות הגבוהה של הטיפולים, בעל חיית המחמד נאלץ להתפשר על טיפולים זולים ולא איכותיים, ולא אחת נאלצים בעלי חיות מחמד לעשות את הדבר הקשה מכל ודי לחכימא ברמיזא.

 

כדי שלא תצטרכו לשאת בהוצאות שעשויות להיות גבוהות במיוחד, או חלילה לעמוד בפני דילמה אכזרית, באפשרותכם להצטייד בביטוח חיות מחמד,.
מדובר למעשה בדרך היחידה שתאפשר לכם להימנע מהוצאות משמעותיות שעשויות להתעורר בגין אשפוזים, ניתוחים, בדיקות מעבדה, תרופות וצילומים.

 

מה הביטוח כולל?

  • כיסוי החזר הוצאות עקב טיפולים, ניתוחים או תאונה של חיית המחמד.
  • אחריות כלפי נזק לצד שלישי.
  • פיצוי במידה וחיית המחמד מתה כתוצאה מתאונה.

הפתרון המתקדם של Touch, יאפשר לכם לרכוש את הפוליסה המתאימה ביותר בזמן הקצר ביותר. במקום לבזבז זמן בשיחות ופגישות מתישות, נוכל לאפיין את הדרישות שלכם באופן מקוון, להבין מה היא המסגרת התקציבית שלכם, ולספק לכם שלל הצעות ממגוון חברות ביטוח.

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1995. כ-100 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורם והמשתלמת ביותר בשוק

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

אנחנו כאן בשבילכם ללוות בכל רגע. חתמי ביטוח שעברו הכשרה מקצועית, יעניקו לכם יחס אישי, בזמינות גבוהה ויבנו לכם את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם!

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

25

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברת הביטוח

הפניקס

דילוג לתוכן