Skip to content

ביטוח רכב

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

הרכבת הפוליסה בכמה צעדים פשוטים

בוחרים ביטוח

בחרו את הביטוח המתאים לכם מבין מגוון הביטוחים שלנו

מקבלים הצעה

הרכיבו את הפוליסה באשף המקוון וקבלו הצעת מחיר

משלמים

סיימו את תהליך הרכישה בכמה צעדים פשוטים

ביטוח רכב

על פניו, ביטוח רכב הוא ביטוח סטנדרטי ולא מורכב במיוחד. אך במבט מעמיק יותר, מגלים שהדברים בכלל לא פשוטים כפי שהם נראים. האם אתם יודעים כמה כסף תצטרכו לשלם במקרה שתגרמו נזק לרכב יוקרה?, האם הביטוח שלכם מכסה שירותי גרר?, והאם ישנה אפשרות להוזיל את הביטוח משמעותית על ידי התקנת אביזרי בטיחות פשוטים?.

בעזרת השירות המהפכני של טאצ', המשלב הזמנת פוליסה אונליין בשילוב מענה אנושי של אנשי מקצוע, תוכלו להתחדש בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם באופן אישי וליהנות מהמחירים המשתלמים ביותר בשוק.

המחירים המשתלמים בשוק

הרכבת פוליסה בהתאמה אישית

ליווי מלא מול חברות הביטוח

שירות אישי ומקצועי

5 טיעונים מוטעים שניסו לשכנע אתכם בנוגע ביטוח רכב:

1"זה לא משנה מה תרכשו, כי אין יותר מדי הבדלים בין הפוליסות השונות" – בין פוליסות ביטוח הרכב השונות ישנם הבדלים משמעותיים, הן בהיקף הכיסוי, הן בתנאי הביטוח והן בעלויות הפוליסה. כל מי שטוען אחרת, טועה ומטעה.
2"אין דבר מיותר יותר מביטוח צד ג'" – נסו לומר את הטענה הרווחת הזו לאותו נהג שבקושי נגע במרצדס שעמדה לפניו ברמזור וחויב לשלם עשרות אלפי שקלים לתיקון הנזק הקטן לכאורה. ביטוח צד ג' הוא ביטוח הכרחי עבור כל מי שלא מאמין בגישת ה- "לי זה לא יקרה".   
3"כל עוד אתה נוהג לעיתים רחוקות מאוד, אין חובה לבטח את הרכב" – גם אם אתם ממעטים לנהוג ,הרכב עדיין נמצא באופן קבוע בחנייה, קרי, עדיין חלה החובה לרכוש פוליסת ביטוח חובה לכל הפחות. די בכך שרוכב אופניים יתנגש ברכב החונה, כדי לחשוף אתכם לתביעה משמעותית. מעבר לכך, נהיגה ללא ביטוח חובה מהווה עבירה פלילית וחשוב לזכור זאת.
4"ביטוח חובה מכסה רק נזקי גוף אז סוג הרכב לא משפיע על עלות הפוליסה" – כיוון שרכב בטיחותי יותר מעמיד את הנוסעים בסיכון נמוך יותר, סוג הרכב משפיע גם משפיע על עלות הפוליסה.
5"אין שירות או כיסוי שביטוח מקיף לא מעניק" – ביטוח מקיף אמנם מכסה אתכם כנגד סיכונים רבים, אך יש אינספור הרחבות שיש לרכוש בנפרד, כאלו שאינן כלולות בחבילה הבסיסית. בין היתר, ניתן להוסיף לחבילה הבסיסית שירותי דרך וגרירה, רכב חליפי במקרה של גניבה או תאונה, כיסוי בגין רעידת אדמה, ביטוח למערכת הסאונד המותקנת ברכב והרשימה עוד מגוונת וארוכה.
  

שאלות ותשובות

ביטוח חובה הוא הביטוח הבסיסי ביותר וגם היחיד שמחויב על פי חוק. למעשה אדם המשתמש בכלי רכב ממונע ללא ביטוח חובה, עובר עבירה פלילית. הביטוח מכסה את בעל הרכב כנגד נזקי גוף וכן נזקי גוף של הולכי רגל, נוסעי הרכב והנהג עצמו. יש לקחת בחשבון כי תביעות בגין נזקי גוף עשויות להגיע בקלות למיליוני שקלים וללא ביטוח חובה (בתוקף), בעל הרכב הוא זה שיצטרך לשאת בהוצאות הכבדות.

בניגוד לביטוח חובה המכסה אתכם מפני נזקי גוף, ביטוח צד ג' מעניק לכם כיסוי מפני נזקי רכוש שעשויים להיגרם לצד שלישי. חשוב להבין שגם רכב ישן ששוויו לא עולה על 5,000 שקלים לצורך העניין, עשוי להסב נזק חמור לרכב יוקרה במקרה של תאונה. ללא ביטוח צד ג', בעל הרכב הפוגע עשוי למצוא את עצמו נתבע על ידי בעל רכב היוקרה ולעמוד בהוצאות כבדות במיוחד.

ביטוח מקיף מכסה את בעל הרכב כנגד נזקי רכוש שעשויים להיגרם לצד שלישי וכן כנגד נזקים לרכב המבוטח. בין היתר ביטוח מקיף מעניק כיסוי מפני מקרים של התהפכות תוך כדי נסיעה, התפוצצות, גניבה ועוד.

בהחלט כן. לפוליסת הביטוח המקיף ניתן להוסיף הרחבות שונות בהתאם לצורך כמו כיסוי לשברים בשמשות, כיסוי למראות צד ופנסים ועוד. את החבילה הבסיסית ניתן גם להרחיב עם מגוון רחב של שירותים נוספים. בין היתר מדובר בשירותי דרך וגרירה, אספקת רכב חלופי במקרה של גניבה, נזק חלקי או טוטאל לוס (אובדן גמור) וכו׳. גם במקרה הזה, המומחים של טאץ' ישמחו להסביר לכם על התנאים של הפוליסות השונות ולהתאים עבורכם את הפוליסה הרלוונטית והמשתלמת ביותר.

חברות הביטוח לוקחות בחשבון שלל נתונים בבואן לחשב את עלות הפוליסה, כשבעיקר מדובר בנתונים האישיים של הנהג העיקרי. בין השאר נלקחים בחשבון נתונים כמו גיל הנהג, וותק הנהיגה שלו, העבר התעבורתי שלו ועוד. ככל שהסיכוי שהנהג יהיה מעורב בתאונת דרכים יהיה נמוך יותר, כך עלות הפוליסה תהיה נמוכה יותר בהתאם. מצד שני, ככל שהנהג צעיר יותר, ככל שהוא פחות מנוסה בנהיגה וככל שמספר התאונות בהן היה מעורב גבוה יותר, כך עלות הפוליסה תהיה גבוהה יותר.  

לקוחות מספרים

כבר כמעט

25

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברות הביטוח

ביטוח רכב: איילון | שלמההפניקס | חקלאי | כלל | WeSure | מגדל | שירביט

ביטוח רכוש: איילוןשלמה | הפניקס זהיר | הפניקס רכבית | כלל | חקלאי | WeSure | מגדל | שירביט

שירותי דרך וגרירה: זברה שירותי דרך

דילוג לתוכן