ביטוח פנסיוני

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

ביטוח פנסיוני

גם אנשים בריאים וצעירים צריכים להקדיש זמן למחשבות על העתיד. הדאגה לעתיד היא למעשה המהות של פוליסות הביטוח הפנסיוניות, שכן הן המבטיחות מענה במקרה של פגיעה ביכולת הפרנסה של המבוטח.

 

סך כל הפוליסות השונות בתחום הביטוח הפנסיוני מיועדות לתת לכם כיסוי הרמטי (ואת המוטבים שלכם) מפני שלושה מצבים אפשריים:
1.מוות בטרם עת.
2. פרישה לגמלאות.
3. נכות המובילה לאובדן כושר העבודה או פגיעה בכושר העבודה.

 

לכל אחד ואחד מהמצבים הנ"ל ישנן השלכות משמעותיות על איכות החיים שלכם ושל משפחתכם.
לכן קיימת חשיבות עליונה לדאוג מראש לכיסוי הביטוח המתאים.

 

מוצרי הביטוח המרכזיים בתחום הביטוח הפנסיוני הם קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים. עם זאת, כשנכנסים לעובי הקורה, מגלים שהדברים הרבה יותר מורכבים. הפוליסות השונות נבדלות אלו מאלו באינספור פרמטרים והיבטים. התאמת הפוליסה במדויק למבוטח היא ללא ספק עבודה למומחים. בשל מורכבות התחום הפנסיוני, בקלות ניתן לבצע טעות קטנה אך גורלית, שתגרום לבזבוז מצער של עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת הביטוח.

 

מומחי הביטוח של Touch ישמחו להתאים לכם את הפוליסה המשתלמת והרלוונטית ביותר עבורכם. השאירו את הפרטים שלכם כאן, נשמח לחזור אליכם תוך זמן קצר עם מגוון הצעות אטרקטיביות.

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1995. כ-100 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורם והמשתלמת ביותר בשוק

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

אנחנו כאן בשבילכם ללוות בכל רגע. חתמי ביטוח שעברו הכשרה מקצועית, יעניקו לכם יחס אישי, בזמינות גבוהה ויבנו לכם את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם!

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

25

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

דילוג לתוכן