ביטוח משאיות

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות הוא ביטוח ייחודי השונה באופן משמעותי מביטוח של רכב פרטי. מדובר בביטוח מורכב ביותר, המשתנה בהתאם לפרמטרים שונים, כמו סוג הציוד המותקן על המשאית. מעבר לכך, משאיות הן יעד מועדף לגנבי רכב (משאיות מהוות כ-14% מסך כלי הרכב הנגנבים מדי שנה), ואם לא די בכך, תעריף הביטוח משתנה בהתאם למשקל המשאית.

 

כמו כן, יש להוסיף את אינספור ההרחבות האפשריות לפוליסות הבסיסיות, שעשויות להתאים לבעל המשאית כמו כפפה ליד, אך לא בהכרח למסגרת התקציבית שלו. הכוונה היא למשל לביטול ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לצד ג', כיסוי ביטוח סחורה בהעברה, כיסוי הגנה משפטית, שירותי דרך וגרירה, כיסוי שמשות, משאית חלופית והרשימה עוד ארוכה.

 

מעוניינים לעשות סדר ולחסוך, להבין "מי נגד מי" בתחום ביטוחי המשאיות ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר?. זה הזמן לבחור בפתרון המהפכני של Touch, המאפשר לכל לקוח להרכיב את הפוליסה הרלוונטית ביותר עבורו ובמחיר האטרקטיבי ביותר. השאירו את הפרטים שלכם כאן ואנשי המקצוע שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם. ועד אז, סעו בזהירות.

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1995. כ-100 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורם והמשתלמת ביותר בשוק

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

אנחנו כאן בשבילכם ללוות בכל רגע. חתמי ביטוח שעברו הכשרה מקצועית, יעניקו לכם יחס אישי, בזמינות גבוהה ויבנו לכם את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם!

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

25

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

דילוג לתוכן