ביטוח חיים ובריאות – להבטיח את המחר

הכירו את הפוליסות והאפשרויות השונות שישמרו על בריאותכם ויבטיחו לכם ולבני משפחתכם שגם בעתיד ובכל צרה שלא תבוא, תוכלו להמשיך ולקיים איכות חיים טובה

העתיד הוא, כידוע לכל, בלתי צפוי. אך אם תתכוננו מראש לכל מקרה שלא יהיה תוכלו להבטיח לכם ולבני המשפחה שלכם בטחון כלכלי טוב יותר. ביטוח הבריאות יעניק לכם כיסוי למגוון רחב של מצבים רפואיים, בדיקות וטיפולים ואף יספק לכם בטחון כלכלי לכל סיכון שעלול להתרחש.

לביטוח הבריאות בישראל שלושה מרכיבים:

  1. ביטוח בריאות ממלכתי – ביטוח המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית. בביטוח זה כל תושב בישראל זכאי להיות חבר באחת מקופות החולים על פי רצונו והוא מכסה סל של שירותים רפואיים בסיסיים. ביטוח הבריאות הממלכתי מתאים בעיקר לטיפול במחלות שגרתיות, לבדיקות, לחיסונים וכיוצא בזה.
  2. שב"ן – שירותי בריאות נוספים של קופות החולים – שירותים אלו ידועים בשמות כמו ״כללית מושלם״, ״מכבי שלי״, ״מאוחדת עדיף״ ו״לאומית עוד״. שירותי שב"ן ניתנים בתוספת תשלום ומעניקים מגוון שירותים רפואיים נוספים שאינם ניתנים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי לרבות רפואת שיניים, בדיקות היריון, בדיקות תקופתיות ועוד. הכיסוי שניתן על ידי ביטוח בריאות ממלכתי ושירותי השב"ן לא בהכריח מכסה את כל הצרכים הרפואיים שלנו היום או את הצרכים הרפואיים שאנו עלולים להזדקק להם בעתיד.
  3. ביטוח בריאות פרטי – זהו חוזה שנחתם בין המבוטח לחברות הביטוח ומעניק מגוון של כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי. עיקרי הכיסוי הביטוחי הם: ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגים מתקדמים ועוד.

בביטוח בריאות פרטי אתם קובעים את סל הבריאות שלכם ושל משפחתכם. ביטוח בריאות מאפשר לכם להתמודד עם מצבי מחלה או צורך בריאותי ברגע האמת ומעמד לרשותכם את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ במהירות ועל ידי הרופאים הטובים בארץ ובעולם.

ביטוח חיים

כל עוד אתם עובדים ומתפרנסים, אתם מבטיחים גם ליקירכם התלויים בפרנסתכם ביטחון כלכלי. אך מה יקרה אם חלילה מקרה מוות יותיר את בני משפחתכם שלכם ללא מקור הכנסה? בדיוק לשם כך נועדה פוליסת ביטוח החיים. פוליסת ביטוח זו מספקת פיצוי כספי אם בתשלום אחד או בקצבה חודשית בסכומים שונים על פי תנאי הפוליסה. לא בכדי מכונה פוליסה זו פוליסת "ריסק" שכן משמעותה היא תשלום כיסוי כספי לסיכונים השונים, והיא מבטיחה שאם חלילה קורה אסון יהיה לבני משפחתכם בסיס כלכלי שיבטיח שמירה על רמת החיים.

דילוג לתוכן