ביטוח החובה הוא לא רק הוצאה כספית הכרחית אלא כלי חשוב שמגן עליכם ומאפשר לכם להתמודד טוב יותר ברגעים הקשים לאחר תאונת דרכים

כשמו כן הוא, כל רוכבי האופנוע מחויבים בביטוח אופנוע מכוח החוק, ונסיעה על אופנוע ללא תעודה המאשרת ביטוח חובה תקף היא אסורה. ביטוח החובה מכסה את נזקי הגוף של נהג האופנוע, נוסעיו והולכי רגל שנפגעו כתוצאה מתאונה. לעומת זאת ביטוח הבריאות הממלכתי של קופות החולים כלל לא מכסה תאונות דרכים ומכאן שלא כדאי לכם בכלל לקחת סיכון.

ביטוח חובה לאופנוע

תעריף: תעריפי ביטוח החובה נבדלים זה מזה ונגזרים ממספר פרמטרים ובהם סמ"ק, גיל הנהג, ותק הנהיגה וניסיון תביעות ושלילות על רכב דו-גלגלי.

ביטוח חובה עם השתתפות עצמית

לפני כעשור הונהגה בארץ רפורמת ביטוח חובה שנועדה לתגמל נהגים זהירים ולצמצם את סבסוד הרוכבים המועדים לתאונות. הרפורמה הובילה להוספת אופציה חדשה בביטוח החובה המוזילה באופן משמעותי את עלות הפוליסה : ביטוח עם השתתפות עצמית. בביטוח זה קיימים שלושה מרכיבי פיצוי עיקריים:

  1. פיצוי בגין אובדן השתכרות: חלקו הגדול של הכיסוי אשר כולל פיצוי בשל אובדן ימי עבודה בפועל ואובדן כושר השתכרות עתידי. בסעיף זה ההשתתפות העצמית הינה 7 ימי עבודה ראשונים בלבד.
  2. פיצוי בגין הוצאות רפואיות :מרכיב זה כולל את כלל ההוצאות הרפואיות להן זכאי נפגע תאונת הדרכים, לרבות הוצאות בגין טיפול ושיקום. ההחזר הכספי בגין מרכיב זה הינו מלא (ללא השתתפות עצמית).
  3. פיצוי בגין 'כאב וסבל': זהו למעשה מרכיב הפיצויים בגין הפציעה עבור עוגמת הנפש שנגרמה לרוכב. השתתפות העצמית תופחת בעיקר ממרכיב פיצוי זה. 

אפשרויות תשלום:

ברכישת ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף הנכם זכאים לפריסת תשלומים בכרטיס האשראי של עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. לרכישת ביטוח חובה בלבד יש להגיע למשרדנו לקבלת שובר תשלום ולשלמו בבנק או בדואר.

שימו לב כי חברת הפול מספקת הנחה בביטוח החובה לאופנועים בהם מותקנות מערכות בטיחות.

הערה: המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי של הפוליסה ו/או בכתבי השירות הנספחים לפוליסה.

ביטוח כלי צמ"ה

ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)

שגשוג כלכלי וביטחון תעסוקתי ניכרים בדרך כלל לפי רמת הפעילות במשק, באתרי סחר ובנייה, בנמלי היבוא והיצוא ובמרלוגים למיניהם. המשותף לכולם הוא השימוש בציוד מכני

ביטוח למאמני כושר

ביטוח למאמני כושר

ספורט נחשב בדרך כלל לבריא וכל אימון גופני מחייב עבודה אינטנסיבית על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. ברור למה חלק טבעי והגיוני מהאימון הוא כאבי שרירים

דילוג לתוכן