רוצים לנסוע בראש שקט אבל לא בטוחים איזו פוליסה כדאי לכם לרכוש? לפניכם המדריך המלא לכיסויים שישמרו עליכם בטוחים בכל מצב

למה כל כך חשוב לרכוש ביטוח צד ג'? מה ההבדל בין ביטוח מקיף לביטוח מקיף מצומצם? מי זקוק לביטוח תאונות אישיות? וכמה כל זה עולה? כל התשובות לפניכם:

ביטוח אופנוע

ביטוח צד ג' לאופנוע

ביטוח צד ג' לאופנוע מכסה כל נזק רכוש הנגרם על ידי האופנוע שלכם לצד השלישי, כלומר חברת הביטוח תפצה את הניזוק על הנזק שגרמתם. סכום הפיצוי יקבע לפי שיעור הנזק שנגרם לצד ג', אך לא יעלה על גבול האחריות שנקבע בפוליסה. תעריפי ביטוח צד ג' נקבעים על פי נתוני הנהג בפוליסה. בעל הפוליסה מחויב בהשתתפות עצמית בסכום קבוע מראש בעת גרימת נזק לצד שלישי. במקרים מסוימים תוכלו לבטל את ההשתתפות העצמית תמורת תוספת תשלום, וחברת הביטוח תכסה את מלוא הנזק עד גבול האחריות שנקבע בפוליסה.

ביטוח מקיף מלא ומצומצם

הביטוח המקיף לאופנועים מכסה כל נזק רכוש שנגרם כתוצאה מתאונה. לרשותכם שתי אפשרויות:

  • ביטוח מקיף מצומצם, המעניק כיסוי נגד גניבה, שריפה וצד ג' .
  • ביטוח מקיף מלא אשר בנוסף לגניבה, שריפה וצד ג' מעניק כיסוי נגד תאונה עצמית.

תעריפי ביטוח מקיף, מלא או מצומצם, נקבעים על פי שווי האופנוע, סוג האופנוע, עבר ביטוחי,  גיל הנהג העיקרי ועוד. המיגונים הנדרשים נקבעים על פי סוג האופנוע ושוויו. הביטוח המקיף כולל השתתפות עצמית של סכום ראשוני בעת הנזק, סכום זה מופחת משווי הנזק שנגרם לכם.

ומה באשר לפיצוי? בביטוח מקיף מצומצם, במקרה של גניבה הפיצוי יקבע לפי ערך האופנוע ערב קרות מקרה הביטוח. במקרה של צד ג' סכום הפיצוי יקבע לפי שיעור הנזק שנגרם לצד ג' אך לא יעלה על גבול האחריות שנקבע בפוליסה. בביטוח מקיף מלא, במקרה של גניבה או 'טוטאל לוס' (אובדן גמור) סכום הפיצוי יקבע לפי ערך האופנוע ערב קרות הנזק. במקרה של תאונה הנזק יקבע על ידי שמאי והפיצוי יהיה בהתאם.

איך משלמים?

הן על ביטוח צד ג' והן על ביטוחי המקיף תוכלו לשלם עד 4 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית או עד 10 תשלומים כולל דמי האשראי.

שירותי גרירה

את שירותי הדרך והגרירה הניתנים על ידי חברת ״זברה שירותי דרך״ תוכלו לרכוש בנפרד.

שירותים אלו כוללים עזרה ראשונה לאופנוע הכולל ניידת שירות וגרירה מכל מקום בארץ 24 שעות ביממה (למעט יום כיפור) וללא השתתפות עצמית. עלות המנוי השנתי לאופנועים וקטנועים עד 250 סמ"ק הוא כ-160 ₪

 ומעל 251 סמ"ק כ-230 ₪.

*המחירים תקפים לאופנועים עד 10 שנים משנת הייצור וכפופים לאישור חברת הגרירה.

 ביטוח תאונות אישיות

כדי להעמיד לרשותכם מערך ביטוחי היקפי, התאמנו לכם את סל המוצרים המיוחד של טאץ׳ המותאם אישית לציבור רוכבי האופנועים והקטנועים. ביטוח תאונות אישיות נועד להגן עליכם מפני קשיים כלכליים העלולים להיווצר כתוצאה מתאונה באמצעות מתן עזרה כלכלית ובכך להקל עליכם בתהליך ההחלמה. ביטוח תאונות אישיות מעניק לכם סכומי כסף גבוהים וידועים מראש, בהתאם לסוג הפציעה ולרמת הכיסוי. הפיצוי משולם לכם במישרין, עם אפשרות להשתמש בפיצוי לכל מטרה שתרצו. הפיצוי משולם ללא תלות בתשלומי ביטוח אחרים וללא קשר אליהם. אחד מיתרונותיו הנוספים הבולטים הוא כי תביעת ביטוח תאונות אישיות אינה מנוהלת על ידי עורך דין, שכן אנו בסוכנות ננהל את התביעה מול חברת הביטוח על סמך אישורים רפואיים בלבד.

הערה: המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי של הפוליסה ו/או בכתבי השירות הנספחים לפוליסה.

ביטוח כלי צמ"ה

ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)

שגשוג כלכלי וביטחון תעסוקתי ניכרים בדרך כלל לפי רמת הפעילות במשק, באתרי סחר ובנייה, בנמלי היבוא והיצוא ובמרלוגים למיניהם. המשותף לכולם הוא השימוש בציוד מכני

ביטוח למאמני כושר

ביטוח למאמני כושר

ספורט נחשב בדרך כלל לבריא וכל אימון גופני מחייב עבודה אינטנסיבית על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. ברור למה חלק טבעי והגיוני מהאימון הוא כאבי שרירים

דילוג לתוכן