ביטוח ימי

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

ביטוח ימי

בתחום הביטוח הימי, אין פוליסה אחת דומה לשנייה וכדאי להיות מודעים לכך לפני בחירת הפוליסה המתאימה והרלוונטית ביותר לצרכים שלכם, בין אם מדובר בביטוח סירות/יאכטות או אופנועי ים.

אצלנו ב-touch הפוליסה מגינה מפני סיכונים ספציפיים בלבד כמו למשל: 

  • גניבה – הציוד הימי עולה עשרות ואף מאות אלפי שקלים וחשוב שתהיו מבוטחים במקרה של גניבה. 
  • נזק לצד שלישי – מספיקה שריטה אחת קטנה ברכוש ימי של צד שלישי כדי שתצטרכו לשלם הרבה מאוד כסף, הפוליסה של טאצ' תוכל להגן עליכם מפני תביעות.
  • נזק גופני או רכוש – אם חלילה יהיה נזק גופני או לרכוש תצטרכו פוליסה שתבטח את הנזקים וההוצאות שיתלוו לכך.

הפוליסות הללו חשובות מאוד לביטחון ולשקט שלכם, האומדן הכספי במידה ולא תבטחו יכול להיות אדיר ולכן אין לקחת סיכונים מיותרים. 

צריך לזכור שפוליסות הביטוח הימי בישראל הן פוליסות מורכבות במיוחד ואם לא די בכך, הפוליסות הישראליות נוסחו על ידי מכון הביטוח הימי האנגלי וערוכות אך ורק באנגלית. כפועל יוצא מכך, מבוטחים רבים מגלים שביצעו טעויות בבחירת הפוליסה, רק בקרות מקרה הביטוח. 

כדי שחלילה לא תגלו בדיעבד שרכשתם פוליסה שכלל לא מתאימה לצורכי הביטוח שלכם, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן והמומחים של touch ישובו אליכם בהקדם עם כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה מושכלת, אחראית ונבונה.

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1995. 60 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בשוק.

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר, מכל הפוליסות המוצעות על ידי 11 חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטחי משנה מכל העולם.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד.

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברות הביטוח

מגדל | הפניקס

דילוג לתוכן