ביטוח עסקים

לקבלת הצעה השאירו פרטים

לקבלת הצעה מותאמת אישית, השאירו פרטים

ביטוח עסקים

אם נתחיל למנות את הקשיים שעימם נאלצים להתמודד בעלי עסקים בישראל, הרשימה תהיה ארוכה כאורך הגלות. אבל אנחנו לא כאן כדי לספר לכם על מה שאתם כבר יודעים. אנחנו כאן כדי להוריד מכם לחץ ולאפשר לכם לישון בראש שקט בלילה.

זה לא משנה אם אתם מנהלים קליניקה לטיפולים אלטרנטיביים, מפעילים מכולת שכונתית או מחזיקים בעסק לשטיפת מכוניות, אם יש לכם עובד אחד, עשרה או שאתם מתפעלים את העסק לגמרי לבד ואם העסק שלכם רק נפתח השנה (מזל טוב!) או שאתם מפעילים אותו כבר שני עשורים: כל בעלי העסקים באשר הם, ללא יוצא מן הכלל, חשופים באופן בלתי פוסק למגוון סיכונים.

 
ממה תהיו מוגנים בביטוח עסקים?
  • פיצוי בגין הפסד הכנסות
  • פיצוי מפני אובדן מידע בעסק או פריצה
  • כיסוי נזקים שנגרמו לעובדים במהלך העבודה
  • ועוד

הדרך היחידה להתמודד עם הסיכונים השונים כמו תביעות של לקוחות היא להקדים תרופה למכה ולרכוש פוליסת ביטוח עסקים, וכדאי מאוד לרכוש פוליסה שמתאימה לצרכים של העסק שלכם: צרו קשר עם מומחי הביטוח של touch ותנו לנו לעבוד קשה במקומכם. השאירו את הפרטים שלכם כאן ונחזור אליכם בהקדם עם שלל הצעות אטרקטיביות לבעלי עסקים.

 

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1993. 60 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בשוק.

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר, מכל הפוליסות המוצעות על ידי 11 חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטחי משנה מכל העולם.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד.

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברות הביטוח

דילוג לתוכן