ביטוח קבלנים

לקבלת הצעה השאירו פרטים

לקבלת הצעה מותאמת אישית, השאירו פרטים

ביטוח קבלנים

מכל סוגי פוליסות הביטוח הקיימות, אין ספק שפוליסת ביטוח קבלנים היא מהמורכבות ביותר שישנן. אך באותה הנשימה אפשר לומר שמדובר גם באחת החשובות ביותר. 

פוליסות ביטוח קבלנים מכסות שלושה תחומים מרכזיים: ביטוח רכוש, ביטוח אחריות צד ג' וביטוח חבות מעביד. בנוסף ישנו מגוון רחב של הרחבות אפשריות שונות שיתכן שכדאי להוסיף לתמהיל הביטוח כמו ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח המכסה את הקבלן מפני הוצאות לא צפויות (בשל חומרים לקויים או תכנון לקוי למשל), ביטוח אובדן רווחים, ביטוח ציוד מכני הנדסי (צמ"ה) וכפי שאתם יכולים ודאי לנחש, הרשימה עוד ארוכה. 

חברות הביטוח השונות מציעות לקבלנים בישראל מגוון אדיר של פוליסות המעניקות כיסויים שונים וגם הקבלן המנוסה ביותר עשוי לבחור בפוליסה שלא מתאימה לצרכיו או לצרכי הפרויקט הספציפי שהוא עומד להניע. מעבר לכך, גם לפוליסות דומות מאוד עשויים להיות תנאים שונים לחלוטין, כשלא אחת השוני מסתתר דווקא מאחורי האותיות הקטנות ביותר. 

הואיל והמבחר מסנוור וכיוון שבקלות אפשר לבצע טעות קטנה שתעלה ביוקר, עדיף להשאיר את בחירת הפוליסות בידיהם של מומחי ביטוח, המכירים היטב את הסכנות השונות עימן מתמודדים קבלנים. אז במקום לבזבז שעות ארוכות במחקר שוק ובסקירת אינספור מסמכים הכתובים בשפת המסתורין של חברות הביטוח, אתם מוזמנים פשוט להשאיר את הפרטים שלכם כאן ואנשי המקצוע של touch ישובו אליכם בהקדם עם מגוון הצעות רלוונטיות ואטרקטיביות.     

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1993. 60 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בשוק.

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר, מכל הפוליסות המוצעות על ידי 11 חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטחי משנה מכל העולם.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד.

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברות הביטוח

דילוג לתוכן