ביטוח אופניים וקורקינטים חשמליים

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

הרכבת הפוליסה בכמה צעדים פשוטים

בוחרים ביטוח

בחרו את הביטוח המתאים לכם מבין מגוון הביטוחים שלנו

מקבלים הצעה

הרכיבו את הפוליסה באשף המקוון וקבלו הצעת מחיר

משלמים

סיימו את תהליך הרכישה בכמה צעדים פשוטים

ביטוח אופניים וקורקינטים חשמליים

8

יש שיאמרו שאין סיבה לרכוש ביטוח אופניים חשמליים, משום שנכון להיום החוק הישראלי לא מחייב זאת. עם זאת, משנה לשנה כמות המעורבים בתאונות דרכים עם אופניים חשמליים רק הולכת ועולה, כמות הקורבנות נמצאת בשיא של כל הזמנים והדברים נכונים גם בנוגע לכמות הגניבות של אופניים חשמליים.  

מעוניינים להפסיק לקחת סיכונים ולהתחיל לרכוב בראש שקט? הגעתם למקום הנכון – ב-touch תקבלו את ההצעות המשתלמות ביותר בשוק והרלוונטיות ביותר עבורכם באופן אישי.   

המחירים המשתלמים בשוק

הרכבת פוליסה בהתאמה אישית

ליווי מלא מול חברות הביטוח

שירות אישי ומקצועי

5 דברים שחייבים לדעת על אופניים חשמליים

1

עלייה במספר האשפוזים – ב-2018 קרוב ל-1,000 בני אדם אושפזו בעקבות תאונה שבה היו מעורבים אופניים חשמליים (עלייה של כ-30% מ-2017).

2

הסיכונים שנוטלים הרוכבים – כשליש מהמאושפזים נזקקו לניתוח, אחד מכל עשרה הגיע לטיפול נמרץ ויותר מ-90% מהמאושפזים, היו הרוכבים עצמם.

3

שכיחות גבוהה של פגיעות ראש – רוכבי אופניים חשמליים סובלים מפגיעות ראש בשכיחות גבוהה יותר באופן משמעותי מרוכבי אופניים רגילים.

4

מסכנים את הולכי הרגל – מספר הולכי הרגל שנפגעו בתאונות שנגרמו על ידי אופניים חשמליים גבוה ב-40% ממספר הנפגעים בתאונות שנגרמו על ידי אופניים רגילים.  

5

בלי ביטוח אתם חשופים לתביעות – לפי החוק, על רוכבי אופניים חשמליים לא חל ביטוח חובה. המשמעות היא שאתם לא מוגנים במקרה של פגיעה באדם אחר. הדרך היחידה שרוכב יכול להגן על עצמו במקרים אלו היא לרכוש ביטוח צד ג' לנזקי גוף ורכוש. 

שאלות ותשובות

תכנית הביטוח לאופניים חשמליים מיועדת עבור רוכבי אופניים חשמליים מגיל 18 ואילך המעוניינים להגן על עצמם מפני מציאות שבה יצטרכו לשאת בהוצאות כבדות ואף כבדות במיוחד בעקבות תאונה. כמו כן, ידוע כי ההוצאות הכבדות ביותר מקורן בתביעות שהוגשו על ידי צד שלישי וגם כנגד תביעות אלה מכסה אתכם הפוליסה הייחודית.

התכנית מעניקה ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בהיקף של עד 500,000 שקלים.

התכנית מכסה אך ורק אופניים שכוח המנוע שלהם לא עולה על 25 קמ"ש (כמוגדר בחוק). המשמעות היא שהתכנית לא מיועדת עבור בעלי אופניים חשמליים שביצעו שינויים כאלו ואחרים במנוע ("משדרגי מהירות").

התכנית מכסה את המבוטח הראשי, כלומר את האדם ששמו רשום בחוזה הביטוח ובנוסף מבוטחים בני המשפחה של המבוטח הראשי (מדרגה ראשונה בלבד). המשמעות היא שהתכנית לא מכסה חברים או מכרים שעשויים לעשות שימוש באופניים, אלא אך ורק את בני משפחתו של המבוטח, שהינם מעל גיל 18.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברת הביטוח

ביטוח צד ג׳: איילון

דילוג לתוכן