ביטוח דירה

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

הרכבת הפוליסה בכמה צעדים פשוטים

בוחרים ביטוח

בחרו את הביטוח המתאים לכם מבין מגוון הביטוחים שלנו

מקבלים הצעה

הרכיבו את הפוליסה באשף המקוון וקבלו הצעת מחיר

משלמים

סיימו את תהליך הרכישה בכמה צעדים פשוטים

ביטוח דירה

כל נזק שעשוי להיגרם לדירה, לתכולתה או לאורחים המבקרים בה, יכול להוביל בקלות להוצאות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. בין אם אתם בעלי הדירה ובין אם אתם מתגוררים בה בשכירות, אין שום סיבה שתצטרכו לעמוד בהוצאות הגבוהות, שתמיד (אבל תמיד) מגיעות בתקופה הכי פחות מתאימה.

המחירים המשתלמים בשוק

הרכבת פוליסה בהתאמה אישית

ליווי מלא מול חברות הביטוח

שירות אישי ומקצועי

4 תפיסות שגויות על ביטוח דירה, שהגיע הזמן לשנות

1

"אפשר לחשוב מה כבר יש בדירה שצריך לבטח" – ביטוח תכולה בא לכסות נזקים לרכוש הנמצא בדירה. אך ביטוח דירה מורכב גם מביטוח מבנה וביטוח צד ג'. אין לכם ציוד יקר ערך? קחו בחשבון שגם נזקים בדירה ריקה לחלוטין יכולים לגרור הוצאות של מאות אלפי שקלים.

2

"בכל מקרה בעל הנכס מבוטח, אז אין סיבה שארכוש ביטוח כשוכר" –חברת הביטוח תשלם אמנם לבעל הנכס פיצויים. אך בהחלט יתכן שלאחר מכן תפנה לשוכר בתביעת תחלוף ותדרוש ממנו לשפות אותה בגין הפיצויים ששילמה.

3

"הדירה שלי עברה בדק בית ונמצאה תקינה אז אין סיבה שארכוש ביטוח סתם" – מדי שנה מתפרסמים מקרים שבהם התגלו ליקויי בנייה ונזקים שונים רק לאחר רכישת הדירה החדשה (ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בדירות יד שנייה). רק ביטוח דירה יכול להגן עליכם מפני תקלות, ליקויי בנייה ובעיות שונות שעשויות לפגוע בדירה שלכם או בדירות של השכנים שלכם.

4

"ביטוח דירה הוא מותרות של עשירים. עדיף כבר לשלם על הנזקים מלבזבז כסף על ביטוח" – די בפיצוץ בצנרת כדי לגרום לנזק של עשרות אלפי שקלים. ביטוח דירה עולה בממוצע כ-100 שקלים בחודש בלבד ובאמצעות touch, תמצאו את ההצעות המשתלמות ביותר והמתאימות ביותר לצרכים האישיים שלכם.

שאלות ותשובות

ביטוח דירה הוא הפתרון היחיד עבור בעלי ושוכרי דירות המעוניינים בשינה ערבה בראש שקט ונקי מדאגות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שביטוח דירה הוא הכלי הביטוחי המגן עליכם מפני מגוון אדיר של סיכונים פוטנציאליים שעלולים להזיק לדירה עצמה, לתכולת הדירה ולאורחים שלכם. ביטוח דירה מורכב משני סוגים של פוליסות ביטוח: ביטוח מבנה וביטוח תכולה ומכסה אתכם מפני נזקים שעשויים להיגרם בגין שלל מצבים כמו שריפה, פריצה, גניבה, פיצוץ בצנרת, תקלות חשמל ורעידות אדמה. 

ביטוח דירה למשכנתא הנרכש לפי דרישת הבנק, מגן בעיקר על הבנק אך לא מספק הגנה מלאה עבור בעל הנכס. זאת כיוון שביטוח דירה למשכנתא לא מגן עליכם מפני נזקים אפשריים לתכולת הדירה. די למשל בהצפה או בקצר חשמלי, כדי להסב לרכוש שלכם נזק עצום. כמו כן הפוליסה מכסה אתכם כנגד נזקים שעשויים להיגרם בדירה שלכם לצד שלישי. כך לדוגמה, אם אורח ישבור חלילה רגל, הוא עשוי לתבוע אתכם. הפוליסה מכסה אתכם כנגד תביעות מסוג זה.

פוליסת ביטוח מבנה מעניקה כיסוי מפני נזקים שונים שעשויים לפגוע במבנה עצמו או באלמנטים שונים הצמודים למבנה. בין השאר מדובר בנזקים שעשויים לפגוע בקירות, בתקרה, ברצפה, בדלתות, בחלונות, במרפסות, במחסן, בצנרת, במתקני הסקה, במערכות סולאריות ועוד. הפוליסה מכסה אתכם מפני מגוון רחב של סיכונים אפשריים ובקרות מקרה הביטוח, מבטיחה לכם החזר הוצאות בגין תיקון או רכישה (במקרה שלא ניתן לתקן את הציוד הניזוק ויש להחליפו). הסיכונים העיקריים הכלולים בפוליסה הבסיסית הם אש, ברק, התפוצצות או התלקחות, פריצה, גניבה, נזקי צנרת, הצפה ממקור מים חיצוני ועוד.

פוליסת ביטוח תכולה מכסה אתכם מפני אובדן של רכוש או נזק לרכוש הנמצא בתוך בדירה. שווי התכולה מוערך על ידי שמאי מומחה מטעם חברת הביטוח או מחושב לפי מידע שמוסר המבוטח מבעוד מועד לחברת הביטוח.

הפוליסה הסטנדרטית לא מכסה את ערך הקרקע ולכן בעל נכס המעוניין לבטח גם את הקרקע, צריך לרכוש פוליסה נפרדת. ביטוח ערך הקרקע מאפשר לבעל הנכס לקבל מימון עבור דירה חלופית בשווי שוק הדומה לשווי השוק הדירה המבוטחת שנפגעה. זאת בתנאי שלא ניתן להקים מחדש את המבנה הניזוק (משום שלא כל הדיירים במבנה המשותף היו מבוטחים). כמו כן ניתן להרחיב את הפוליסה הבסיסית כך שתכסה מפני סיכונים פחות שגרתיים כמו נזקי טרור ועבור אלמנטים מסוימים שלא כלולים בפוליסה הבסיסית כמו תשמישי קדושה, ריהוט וציוד גן, צמחייה ועוד.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברות הביטוח

דילוג לתוכן