ביטוח אופנוע

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

הרכבת הפוליסה בכמה צעדים פשוטים

בוחרים ביטוח

בחרו את הביטוח המתאים לכם מבין מגוון הביטוחים שלנו

מקבלים הצעה

הרכיבו את הפוליסה באשף המקוון וקבלו הצעת מחיר

משלמים

סיימו את תהליך הרכישה בכמה צעדים פשוטים

ביטוח אופנוע

לא משנה על איזה אופנוע אתם רוכבים, אתם מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח אופנוע.

אם כי, מן הסתם, הביטוח שמתאים לבעל אופנוע כבד, כלל לא רלוונטי לרוכב קטנוע. רוצים ליהנות מהפוליסה המושלמת לצרכי הביטוח שלכם ולהימנע מהוצאות מיותרות? הגעתם למקום הנכון! המומחים של touch מובילים את תחום הביטוח לכלי רכב דו-גלגלי כבר שלושה עשורים וישמחו להרכיב עבורכם את הפוליסה שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

המחירים המשתלמים בשוק

הרכבת פוליסה בהתאמה אישית

ליווי מלא מול חברות הביטוח

שירות אישי ומקצועי

שישה דברים שחייבים לדעת על ביטוח אופנוע לפני שחובשים את הקסדה:

1רכיבה על אופנוע ללא ביטוח היא לא רק פזיזה, מסוכנת ולא אחראית. רכיבה ללא ביטוח היא גם עבירה פלילית שעשויה לגרום לכם לרכוב כל הדרך למאסר.
2אין ביטוח? אין כיסוי! – בנושא הזה אין מקום לטעויות: רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בזמן שרכב ללא ביטוח, יצטרך לשלם מכיסו את כל ההוצאות הרפואיות, שעשויות להגיע בקלות לעשרות ואף מאות אלפי שקלים.
3הביטוח המקיף לא באמת מקיף את כל הסיכונים – ביטוח מקיף הוא הביטוח המומלץ עבור רוכבים שלא רוצים לקחת סיכונים. אך גם את הביטוח המקיף ניתן לשדרג עם הרחבות שונות כמו כיסוי הוצאות במקרה שתזדקקו לשירותי גרר למשל.
4מה משפיע על מה? העלות של ביטוח החובה משתנה בהתאם לגיל הרוכב, העבר הביטוחי שלו וותק הרכיבה. עלות הביטוח המקיף לעומת זאת, מושפעת בעיקר משווי האופנוע.
5למה לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות? תאמינו או לא אבל ישנן דרכים שונות להוזיל את עלויות הביטוח כמו הגדלת ההשתתפות העצמית, ביטוח של רוכב אחד בלבד ועוד. חשוב להכיר את הדרכים השונות לפני רכישת הפוליסה, כדי לא לשלם מדי שנה אלפי שקלים ללא סיבה.
6ביטוח צד ג' מגן עליכם מפני תביעות – גם קטנוע ששוויו לא עולה על 3,000 שקלים, יכול לגרום נזק של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לרכבים אחרים. חשוב לזכור זאת לפני שמוותרים מראש על ביטוח צד ג' לאופנועים.

שאלות ותשובות

ככל שהסיכון שחברת הביטוח נוטלת על עצמה גבוה יותר, כך תעריף הביטוח יהיה גבוה יותר בהתאם. לפיכך, חברות הביטוח מתייחסות למספר פרמטרים המסייעים להעריך את רמת הסיכון. הכוונה היא למשל לעבר התעבורתי של הנהג, לוותק הנהיגה (על רכב דו גלגלי), לנפח המנוע של האופנוע, למערכות המיגון המותקנות באופנוע וכיו״ב.

בדומה לביטוח רכב, גם במקרה של ביטוח אופנועים, ישנם מספר סוגי פוליסות המעניקים כיסויים שונים להלן:

  • ביטוח חובה פוליסה המחויבת על פי חוק, המגנה על בעל האופנוע מפני נזקי גוף של הולכי רגל, של הנהג ושל כל אדם שהורכב על האופנוע ונפגע בתאונה.
  • ביטוח צד ג' פוליסה המכסה את בעל האופנוע מפני נזקי רכוש שעשויים להיגרם לצד שלישי. גם כאן חשוב לזכור שאפילו קטנוע פשוט וזול עשוי להסב לרכב אחר נזק חמור ולהוביל לתביעה משפטית בהיקף של מאות אלפי שקלים.
  • ביטוח מקיף מלא פוליסה המעניקה כיסוי כנגד נזקי רכוש כתוצאה מתאונה, לרבות תאונה עצמית וכן כנגד גניבה ושריפה.
  • ביטוח מקיף חלקי פוליסה המעניקה כיסוי כנגד נזקי רכוש לצד שלישי וכן כנגד שריפה או גניבה (אך לא מעניקה כיסוי מפני נזקי רכוש כתוצאה מתאונה עצמית).

ישנן מספר הרחבות המספקות כיסוי מקיף במיוחד, כשבין היתר מדובר בביטוח תאונות אישיות, המעניק פיצוי כספי משמעותי במקרה של פציעה ואינו מושפע מביטוחים אחרים שרכש המבוטח. הפיצוי הכספי משולם ישירות למבוטח תוך 30 ימי עבודה ובאפשרותו להשתמש בכסף לכל מטרה שהיא. בניגוד לתביעות אחרות המתעוררות בעקבות תאונות דרכים, במקרה הזה התביעה מתנהלת על ידי אנשי המקצוע של touch, ללא צורך בליווי של עורך דין ועל סמך מסמכים רפואיים בלבד.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברות הביטוח

דילוג לתוכן