ביטוח אחר

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

ביטוח אחר

חברות הביטוח מודעות היטב לצורך בפוליסות ביטוח מיוחדות ומציעות מגוון רחב שלהן. חלק לא מבוטל מהן, מותאמות ספציפית למבוטח ולצרכי הביטוח האישיים שלו. הודות לכך, ניתן לרכוש היום שורה ארוכה של פוליסות ביטוח מיוחדות כמו ביטוח אחריות מוצר לבתי תוכנה, ביטוח חנויות תכשיטים, ביטוח סייבר, ביטוח מולטימדיה, ביטוח אחריות מקצועית לשוק ההון, ביטוח יהלומנים והרשימה עוד ארוכה. 

כך לדוגמה, אם לצורך העניין אתם מתפרנסים מדוגמנות ידיים, וכפות הידיים שלכם שוות את משקלן בזהב (ואף הרבה יותר), יתכן בהחלט שתרצו לבטח אותן כדי למנוע מצב שבו בעקבות חבלה שתותיר חלילה צלקת, תאבדו את יכולת ההשתכרות שלכם. 

אם אתם זקוקים לביטוח מיוחד ומעוניינים לקבל את ההצעות המתאימות והמשתלמות ביותר, כל שעליכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן. המומחים של touch ישמחו לשוב אליכם תוך זמן קצר ולהכיר לכם עולם שלם של אפשרויות מותאמות אישית לכל צורך. 

 

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1995. 60 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בשוק.

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר, מכל הפוליסות המוצעות על ידי 11 חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטחי משנה מכל העולם.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד.

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

דילוג לתוכן