ביטוח פנסיוני

לקבלת הצעה השאירו פרטים

לקבלת הצעה מותאמת אישית, השאירו פרטים

ביטוח פנסיוני

גם אתם בריאים, צעירים (ויפים), מצליחים להתפרנס בכבוד וחיים את הרגע, חשוב מדי פעם להקדיש גם זמן למחשבות על העתיד. הדאגה לעתיד היא למעשה המהות של פוליסות הביטוח הפנסיוניות, המבטיחות מענה במקרה של פגיעה ביכולת הפרנסה של המבוטח. 

סך הכל הפוליסות השונות בתחום הביטוח הפנסיוני מיועדות לכסות אתכם (ואת המוטבים שלכם) מפני שלושה מצבים אפשריים: מוות בטרם עת, פרישה לגמלאות ונכות המובילה לאובדן כושר העבודה או פגיעה בכושר העבודה. לכל אחד ואחד מהמצבים הנ"ל ישנן השלכות משמעותיות על איכות החיים שלכם ושל המשפחה שלכם ולכן ישנה חשיבות עליונה לדאוג מראש לכיסוי הביטוחי המתאים. 

מוצרי הביטוח המרכזיים בתחום הביטוח הפנסיוני הם קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים. עם זאת, כשנכנסים בעובי הקורה, מגלים שהדברים הרבה יותר מורכבים. הפוליסות השונות נבדלות אלו מאלו באינספור פרמטרים והיבטים והתאמת הפוליסה במדויק למבוטח היא ללא ספק עבודה למומחים. בשל מורכבות התחום הפנסיוני, בקלות ניתן לבצע טעות קטנה אך גורלית, שתגרום לבזבוז מצער של עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת הביטוח. 

מומחי הביטוח של touch ישמחו להתאים לכם את הפוליסה המשתלמת והרלוונטית ביותר עבורכם. השאירו את הפרטים שלכם כאן ונחזור אליכם תוך זמן קצר עם מגוון הצעות אטרקטיביות.   

שאלות ותשובות

נעים מאוד, אנחנו Touch.

Touch היא סוכנות ביטוח גדולה וותיקה שהוקמה על ידי אודי דגן ב-1993. 60 עובדי החברה הוותיקים שלנו נותנים שירות לכ-90 אלף מבוטחים עבורם הם משמשים גב ונותנים להם בטחון, חוסכים להם זמן ומלווים אותם בדרך לפוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בשוק.

Touch מאפשרת לקבל בקלות, את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר, מבחינת תנאים ומחיר, מכל הפוליסות המוצעות על ידי 11 חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטחי משנה מכל העולם.

בסוכנות מבוטחים עשרות אלפים בתאגידים, חברות, בתי עסק, תעשייה וגם לקוחות פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים לבטח איתנו, בלחיצה אחת בלבד.

Touch משתמשת באלגוריתם ממוחשב ומשוכלל, שמאתר את הפוליסה המתאימה ביותר. אנשי הביטוח המנוסים שלנו בודקים את ההתאמה המושלמת בין הלקוח לפוליסות שהותאמו לו ומציעים לו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, מבחינת תנאים ומחיר.

להבדיל מהצעות אחרות, אנחנו נבחר את הפוליסה המתאימה לצרכים הייחודיים לך ומציעים רק את מה שמתאים עבורך.

יש לך כבר ביטוח, אולי תמצא/י אצלנו פוליסה טובה וזולה יותר?

המערכת מבצעת איתור אופטימלי ממוחשב, אתם מבצעים רכישה והנציגים שלנו משלימים את הקמתה של הפוליסה במערכות הביטוח.

אתם תיצרו איתנו קשר, אנחנו נעשה עבורכם את כל השאר.

אם תצטרכו להפעיל את הפוליסה שרכשתם אצלנו ולהגיש תביעה, עשרות העובדים של Touch ייתנו לכם שירות מהרגע שתפנו אלינו ועד שלב המימוש. הם ירכזו עבורכם את כל הניירת הדרושה, יפעלו עבורכם מול כל הגורמים הבירוקרטיים, תוך עדכון בכל שלב, בשקיפות מלאה, עד השלמת התהליך.

ב-Touch ניתן לרכוש עשרות סוגים שונים של פוליסות, החל מפוליסות אלמנטריות כמו פוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וביטוח פנסיוני וכלה בפוליסות מיוחדות כגון פוליסת ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד וביטוח בהתאמה אישית לבעלי מקצוע הדורשים פוליסות ייחודיות.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים