ביטוח נסיעות

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים.

הרכבת הפוליסה בכמה צעדים פשוטים

בוחרים ביטוח

בחרו את הביטוח המתאים לכם מבין מגוון הביטוחים שלנו

מקבלים הצעה

הרכיבו את הפוליסה באשף המקוון וקבלו הצעת מחיר

משלמים

סיימו את תהליך הרכישה בכמה צעדים פשוטים

ביטוח נסיעות לחו"ל

הדרך היחידה להבטיח לעצמכם שבמהלך השהות שלכם בחו"ל תוכלו לישון בראש שקט, בידיעה שאתם והרכוש שלכם מבוטחים כהלכה, היא להקדיש מספיק זמן לבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל, המתאים לצרכים שלכם כמו כפפה ליד. המומחים של touch, ישמחו לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף ולהתאים את הפוליסה המשתלמת והרלוונטית ביותר עבורכם ועבור המשפחה שלכם באופן אישי.     

המחירים המשתלמים בשוק

הרכבת פוליסה בהתאמה אישית

ליווי מלא מול חברות הביטוח

שירות אישי ומקצועי

4 דברים שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

1

גבולות הממלכה – כולנו מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אך כמו הכרכרה של סינדרלה כשהשעון מראה חצות, כך גם הביטוח הממלכתי מתפוגג בשנייה שיוצאים מגבולות הארץ.

2

גוף, רכוש ומה שביניהם – ביטוח נסיעות בסיסי יכסה אתכם מפני הוצאות רפואיות ונזקים לרכוש. ביטוח נסיעות איכותי, יכסה אתכם בנוסף כנגד שורה ארוכה של מצבים לא נעימים שיכולים לקרות לכולנו: החל מנזק או אובדן של ציוד מיוחד כמו מצלמה יקרה או ציוד סקי וכלה בביטול הטיסה ברגע האחרון בשל אירוע לא צפוי.

3

רב השוני על הדמיון – פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל היא פוליסה ייחודית המותאמת למבוטח באופן אישי. זוהי הסיבה להבדלי העלות בין הפוליסות ולכך שבקלות רבה מאוד ניתן לרכוש בטעות פוליסה שכלל לא מתאימה לצרכים שלכם.

4

הרצון לחסוך עלול לעלות ביוקר – כל הרחבה לפוליסה הבסיסית כמו ביטוח ספורט אתגרי, החמרה במצב בריאותי קיים או ביטול השתתפות עצמית, כרוכה מן הסתם בתוספת תשלום. מובן שהשאיפה היא לחסוך כמה שאפשר אך הרצון להימנע מתוספת התשלום, עלול בסופו של דבר לעלות לכם ביוקר. החכמה היא לדעת אילו הרחבות כדאי לרכוש ועל אילו עדיף לוותר. זכרו שלפעמים די בתוספת של שקלים בודדים ליום, בכדי לכסות את עצמכם מפני הוצאות של עשרות אלפי שקלים.

שאלות ותשובות

תכנית הביטוח לנסיעות לחו”ל מציעה כיסוי Unlimited – ללא הגבלת כל סכום, במגוון תרחישים נפוצים: פינוי אווירי והטסה רפואית לישראל, הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו”ל, כולל: הוצאות על תרופות, טיפולי שיניים דחופים ועוד. כמו כן ישנו כיסוי בכל הנוגע לתוספות לביטוח הבסיסי שניתן לרכוש באופן פרטני לדוגמא: ביטוח לכבודה ולביטול או קיצור נסיעה, גניבת טלפון סלולארי, מחשב אישי, מצלמה ואף אופניים, כיסוי לספורט אתגרי, כיסוי מיוחד לספורט חורף ולספורט תחרותי (דוגמת מרתון ותחרויות איש הברזל), ביטול דמי השתתפות עצמית לרכב שכור בחו”ל, כיסוי לנזק מתאונות, כיסוי ייחודי להריון ועוד.

ניתן לרכוש את הביטוח חצי שנה מראש – 180 ימים.

עיכוב בכבודה מעל 12 שעות מזכה עד 150 דולר הוצאות למוצרי היגיינה , בגדים וצרכים בסיסיים. רק לא לשכוח להביא אישור מדלפק חברת התעופה הממוקם בשדה וכן לשמור קבלות על הרכישות שבוצעו.

לקוחות מספרים

כבר כמעט

30

שנה

מייצגים למעלה מ-

90,000

לקוחות

בעבודה מול

11

חברות הביטוח
הגדולות בישראל
ומבטחי משנה בינלאומיים

תנאי הפוליסה בחברת הביטוח

דילוג לתוכן