שלא נדע מצרות, אבל נדע להתגונן מפניהן כשיבואו – הכירו את ביטוח תאונות אישיות

אין לנו דרך לדעת מתי הן יקרו ואיזו פגיעה נחווה, אך תאונות מתרחשות כל הזמן, וכדאי שנהיה ערוכים לכך מראש. ביטוח תאונות אישיות הוא דרך מצוינת להגן על עצמכם מסכנות שונות הרובצות לפתחכם    

ביטוח תאונות אישיות הוא למעשה מוצר משלים לביטוחים שונים כמו ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, ביטוח בריאות וביטוח חובה. מכיוון שתקופת ההחלמה היא לרוב קצרה מתקופת ההמתנה לפיצויי התאונה מהביטוחים הקיימים, ביטוח תאונות אישיות מעניק השלמה כספית הנחוצה לכם בתקופה זו.

ביטוח תאונות אישיות מעניק לנו רשת ביטחון כשמתרחש אירוע בלתי צפוי כמו תאונה. בעוד שבמקרים כמו מחלה שמתפתחת לאיטה, לעתים אפשר להתכונן לקראתה או לעצור אותה, אין לנו כל דרך לדעת מתי תתרחש התאונה הבאה.

הביטוח מעניק פיצוי במקרה של נכות או מוות מתאונה, אשפוז, שברים, כוויות וסיעוד. הביטוח מעניק לכם סכומי כסף גבוהים וידועים מראש, עד 500,000 ₪ בהתאם לסוג הפציעה ולרמת הכיסוי:

  • מוות: פיצוי חד פעמי למוטיבים בגובה 100,000 ₪
  • נכות: פיצוי חד פעמי עד 100,000 ₪
  • שברים וכוויות: פיצוי חד פעמי עד 20,000 ₪
  • סיעוד: פיצוי חד פעמי עד 20,000 ₪
  • אשפוז: פיצוי יומי בגובה 300 ₪ עד חצי שנה.

הערה: סכומי הביטוח הנקובים הם עבור פוליסה ממוצעת, והינם מוצגים להמחשה בלבד. בעת רכישת פוליסת תאונות אישיות אפשר לרכוש סכומים שונים בהתאם לצורך.

הפיצוי משולם ישירות למבוטח תוך 30 ימי עבודה ללא תלות בתשלומי הביטוח האחרים.

עבור חלק מהלקוחות ביטוח תאונות אישיות חשוב מאין כמוהו, ובהם רוכבי האופניים החשמליים, רוכבי האקסטרים ורוכבי אופנוע. במקרים אלו עיקר הסכנה היא בפגיעות גוף, אך למעט הטיפול הרפואי הדרך היחידה שלהם לקבל סיוע כספי מידי היא ברכישת ביטוח לתאונות אישיות.

לביטוח תאונות אישיות מספר יתרונות בולטים: התביעה מטופלת אצלנו בסוכנות מול חברת הביטוח ועל סמך אישורים רפואיים בלבד וההצטרפות לפוליסה היא מיידית על סמך מספר שאלות וללא צורך בבדיקות רפואיות. הביטוח ללא דמי ביטול, הכיסוי הביטוחי תקף לארץ ולחו"ל וסכומי הפיצוי פטורים ממס.

אנו בטאץ׳ מאמינים כי מתפקידנו להעניק ללקוחות שלנו את המערך הביטוחי המקיף ביותר, ולכן אנו מעמידים לרשותם ביטוח תאונות אישיות רחב בעלות נמוכה ובליווי צמוד וכן ביטוח תאונות אישיות מותאם במיוחד המכסה רוכבי אופנוע וספורט אתגרי.

הערה: המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי של הפוליסה ו/או בכתבי השירות הנספחים לפוליסה.

דילוג לתוכן