אנחנו טסים לחו"ל לא פעם כדי לנפוש, להירגע בראש שקט ולשכוח את הצרות שהשארנו בארץ. אבל מה אם צרות מוצאות אותנו גם בנקודת החופשה שלנו? אנו נוטים לשכוח שגם כאשר אנו בחו"ל, אנחנו חשופים פחות או יותר לאותם הגורמים אליהם אנו חשופים בארץ. ההבדל המרכזי הוא שכאזרחי המדינה אנו מכוסים הודות לביטוח הלאומי ולפוליסות נוספות שאנו מבוטחים בהן. כאשר אנו טסים לחו"ל אנו נמצאים לרוב ללא כיסוי הולם, אם בכלל. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אותנו ונותן לנו הגנה מקיפה גם כשאנחנו מחוץ למדינת האם שלנו. הוא הכרחי וחשוב שיהיה נרחב ומקיף.

מקיף, צד ג', תאונות – סוגי ביטוח הנסיעות

כפי שכל נסיעה ליעד בינלאומי שונה וייחודית לנוסע, כך גם ביטוח נסיעות לחו"ל שונה וגמיש, ונקבע לפי הצרכים הייחודיים של כל נוסע. פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל אינן כוללות אם כך את סוגי הביטוחים המוכרים לנו – ביטוח מקיף, חובה או צד ג' – אלא מורכבות מסעיפים-סעיפים אותם ניתן להכניס ולהוריד מן הפוליסה. אם ביטוחים קלאסיים יותר שקולים לפאזל המורכב מחלקים אשר יחד מרכיבים כיסוי אחד שלם, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא כמו אבני לגו, אשר יכולים להתחלף ולהשתנות כדי להרכיב את התוצר הסופי המתאים ביותר עבור המבוטח.

אז אילו סעיפים פופולריים אפשר למצוא בביטוח הנסיעות לחו"ל? כפי שהדגשנו, ביטוח הנסיעות לחו"ל מורכב מכמות סעיפים משתנה לפי ייעוד הנסיעה שלכם. ביניהם תוכלו למצוא:

  • סעיפים רפואיים: ביטוח נסיעות לנשים בהריון, ביטוח לנוסע עם מצב רפואי קיים, ביטוח הוצאות רפואיות כמו תרופות וטיפולי שיניים ועוד.
  • סעיפי כבודה ותכולה: ביטוח נסיעות במקרה של גניבת ציוד, ביטוח כבודה במקרה של עיכוב או אובדן, קיצור או ביטול טיסה ועוד.
  • סעיפי ספורט: הרחבות בשתי רמות המכסות פעילויות ספורט אתגרי או תחרויות ספורט כגון מרתונים.
  • ביטוח רכב הכולל כיסוי לתאונות וביטול השתתפות עצמית בהשכרת הרכב.

מדובר בחלק מהסעיפים הפופולריים ביותר בפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל, אבל כפי שציינו – ביטוח נסיעות הוא מהדינאמיים והמדויקים ביותר. שוחחו עם נציג חברת הביטוח שלכם כדי לבנות את ביטוח הנסיעות המתאים ביותר עבורכם.

ביטוח נסיעות לחול

 

ביקור קצר או נוסע מתמיד – מתי שווה לרכוש ביטוח

ביטוחי נסיעות אפשר לרכוש בדרך כלל עד חצי שנה מראש, אבל מומלץ לרכוש אותו יחד עם כרטיס הטיסה שלכם. הסיבה – כיסוי מתמשך במקרה של ביטולים או שינויים בטיסות, שלא תוכלו לקבל אם תחכו עד הדקה ה-90. עם זאת, עדיף מאוחר מאשר אף פעם – וביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו לרכוש עד לרגע הצ'קאין בשדה – אז גם אם נזכרתם ברגע האחרון תוכלו לדאוג לביטוח מקיף לכם ולמשפחתכם.

ביטוח נסיעות אונליין – הדרך היחידה לטוס

עם התפתחות שוק הביטוחים הדיגיטלי, חברות רבות מתחילות להציע שירותים דיגיטליים למבוטחים שלהן. עם זאת, רובן אינן מתמחות בביטוח דיגיטלי, ובמקרי החירום ההבדלים בין ביטוח נסיעות בחברה דיגיטלית לביטוח נסיעות בחברת ביטוח רגילה עלולים לעלות לכם הרבה – במיוחד כאשר אתם נמצאים במדינה זרה ואיבדתם את הרכוש שלכם או נפגעתם בתאונה. לשם כך, ביטוח נסיעות דיגיטלי, במיוחד כמו ביטוח הנסיעות של ביטוח Touch, נמצא שם כדי ללוות אתכם 24/7 ובכל מקום אליו תגיעו בעזרת מומחים אישיים וכלים דיגיטליים שיסייעו לכם במהירות ובמקצועיות.

אז בין אם אתם טסים השנה לנופש משפחתי, חותמים על הסכמים עם חברות בינלאומיות או מתכננים את הטיול שאחרי הצבא לתאילנד – תנו לנו להוריד מכם עוד אחריות, וטוסו בראש שקט, עם ביטוח נסיעות לחו"ל מקצועי, אמין ואישי – מבית Touch ביטוח.

דילוג לתוכן