במיוחד בתקופה זו, חשוב להיות מוכנים לשינויים ולהיערך בהתאם לכל מקרה. במקרה שאתם מתכננים נסיעה לחו"ל, חשוב להיות מכוסים ולוודא שבכל מקרה, תוכלו לטוס בראש שקט.  בפוליסה הזו שנבנתה במיוחד עבורכם לימים אלו, אנו מעניקים כיסוי מקיף ביותר, להוצאות רפואיות עקב תחלואה בנגיף, לאשפוז בחו"ל או טיפול רפואי באופן כללי. חשיבות ביטוח הנסיעות לחול בתקופת הקורונה, היא גדולה, מאחר ואנו מציעים ביטוח מותאם באופן אישי לנוסעים לחו"ל לתקופה זו, המכסה ביטול או קיצור הנסיעה שלכם עקב המגיפה, זאת במטרה שתוכלו לטוס בראש שקט ולהישאר רגועים עד לחזרה מחו"ל.

 

איך הביטוח עוזר לי להתמודד עם המצב?

על מנת להתמודד עם האתגרים שהתקופה הזו מציבה בפנינו, הרחבנו את הכיסוי כך שנוכל לתת מענה הולם במקרי קיצור וביטול נסיעה עקב המגיפה, אנו אף מאפשרים להגדיל את סכום הביטוח עד להחזר הוצאות בסך 5,000 $.

הביטוח נועד לסייע, מעבר למקרים הצפויים והלא צפויים שעלולים להתרחש בנסיעה בחו"ל בשגרה, גם למקרים שעלולים להתרחש בעקבות נגיף הקורונה, אם מדובר בסגר במדינה זרה, בידוד לפני הנסיעה שלכם, הידבקות בנגיף ועוד.

מה הביטוח כולל?

הכיסוי הביטוחי שלנו נבנה בצורה מקיפה שנועדה לסייע לכם הן בשלב טרם הנסיעה והן בנסיעה עצמה לחו"ל:

בשלב טרום הנסיעה לחו"ל, הביטוח מכסה את המקרים הבאים:

עם רכישת ההרחבה לפוליסה לביטול וקיצור נסיעה עקב הנגיף, אתם זכאים להחזר הוצאות:

  • מחלה בנגיף לפני הנסיעה 
  • אם תתגלו כחולים בבדיקות בשדה התעופה.
  • אם תידרשו להיכנס לבידוד בתקופה של עד 14 ימים לפני מועד הנסיעה.

הכיסוי יינתן במקרה שאירע לכם כמבוטחים או לבני המשפחה הגרעינית ו/או למלווה, בכפוף לרכישת ההרחבה.

גם בחו"ל – אנו כאן בשבילכם:

  • במקרה שחליתם בנגיף טרם שובכם לארץ – תקבלו כיסוי מקיף להוצאות רפואיות.
  • הכיסוי כולל גם הטסת מלווה לחו"ל, הוצאות שלא בעת אשפוז ועוד.
  • גם במקרה שלקיתם במחלה עקב הנגיף בשדה בחו"ל, או אם יוטל סגר במדינה בה אתם שוהים, תקבלו כיסוי ביטוחי אודות המקרים הללו.

ביטוח נסיעות לחו"ל לימי הקורונה

 

איך זה שונה מביטוח בימים רגילים?

ההבדל המהותי בין הביטוח הזה מביטוח בימים רגילים, הוא שאלו הם אינם ימים רגילים.

הביטוח הזה נבנה במיוחד עבורכם, בתקופה טרופה זו, עם התאמות מיוחדות שנועדו להתחשב בבלתי צפוי ובמקרים בהם אתם עלולים חס וחלילה לחלות או להישאר במדינה זרה עקב תנאי ההתמודדות של אותה מדינה עם הנגיף.

בתקופת ימי הקורונה, חשוב לדאוג לכיסוי ע"י חברת ביטוח מנוסה, שנערכה מראש לאתגרי העולם החדש ושמתחייבת להיות שם עבורכם, עם כיסוי ביטוחי, לכל מקרה שלא יהיה, אם קיצור הנסיעה, ביטול מוחלט שלה או כל מקרה אחר.          

 

מהי חשיבות ביטוח הנסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה?

לפני שאנו נוסעים לחו"ל, חשוב להבין כי אנו נמצאים בימים שונים מהשגרה, כפי שבישראל המדיניות מתעדכנת כמעט ברמה היום – יומית, ייתכן וכמטיילים ונוסעים, ניתקל בשינויים רבים שעלולים להתרחש הן בארץ והן בחו"ל, אם לפני או תוך כדי הנסיעה שלנו.

חשוב שנהיה ערוכים לכך בהתאם, וניקח בחשבון את כל המקרים הבלתי צפויים שעלולים להתרחש ולהתכונן לכל צרה.

הביטוח המותאם שלנו לנסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה, מוודא שגם במקרים בהם לקיתם במחלה, או בסימפטומים כלשהם, או שייתכן ותהיו בבידוד ולכן לא תוכלו לטוס, או מכל סיבה אחרת, תהיו מכוסים ולא ייגרם לכם עוול.

הביטוח המותאם לימי הקורונה לנסיעות לחו"ל מאפשר כיסוי הן במקרים של סגר בארץ או בחו"ל, ובכך לגבות אתכם במקרים בלתי צפויים.

דילוג לתוכן